RegionSilesia Informacje

Zwłoki w rowie przy DK 86 w Siewierzu [ZDJĘCIA] Zabił kierowca ciężarówki?

O leżących w przydrożnym rowie zwłokach mężczyzny oficer dyżurny będzińskiej komendy został poinformowany przez jadącego trasą kierowcę wczoraj około godziny 5.30. 

 

Jak dotychczas ustalili śledczy, ofiarą jest 39-letni mieszkaniec Mierzęcic. Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli wiele śladów i dowodów, które pozwalają przypuszczać, że śmiertelnego potrącenia mógł dokonać kierowca samochodu ciężarowego iveco stralis koloru białego, wyprodukowanego po 2007 roku.

 

Będzińscy policjanci apelują do ewentualnych świadków zdarzenia lub innych osób posiadających informacje dotyczące jego okoliczności, bądź tożsamości kierowcy ciężarówki o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie – nr telefonu 32 368 02 55, 32 368 02 66 lub na numery alarmowe 997 lub 112. 

 

Przypominamy również, że możliwe jest anonimowe przekazanie tych informacji za pośrednictwem strony internetowej będzińskiej policji w zakładce "Powiadom nas".

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close