AlarmKategoriaRegion

Żywiec: Miał 3,5 promila i nosił na rękach półnagie dziecko

Policja z Żywca interweniowała wobec 24-letniego mieszkańca, który mając prawie 3,5 promila kłócił się na ulicy ze swoją również pijaną, 18-letnią partnerką. Mężczyzna trzymał na rękach półnagie dziecko.

 

Strajk nauczycieli: MATURA w tym roku ZAGROŻONA? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Wtedy policja otrzymała informację, że na ulicy awanturują się mężczyzna i kobieta. Na miejscu funkcjonariusze zastali 24-latka, który trzymał na rękach rocznego chłopca, który mimo niskiej temperatury był półnagi. Z kolei kobieta nie miała butów.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości rodziców chłopczyka i okazało się, że 24-latek ma w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu, a 18-latka dwa. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy przebadali chłopczyka. Dziecko całe i zdrowe przekazano pod opiekę rodzinie. Jego rodzice odpowiedzą za narażenie go na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, za co grozi im kara nawet 5 lat więzienia.

Źródło: KPP w Żywcu, fot: arch. TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close