Odpowiednia emisja głosu sprawia, że nasze rozmowy biznesowe, handlowe czy przemówienia przynoszą lepsze efekty, są skuteczne a my osiągamy cel. Dlatego tak ważne jest, abyśmy nauczyli się jak ćwiczyć głos i świadomie go wykorzystywać.

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu:

Sposób w jaki mówimy jest równie ważny jak to, co mówimy, dlatego szkolenie TVS Emisja głosu, czyli jak ćwiczyć głos, aby osiągnąć sukces pozwoli wykorzystywać dykcję, intonację oraz interpunkcję lepiej i efektywniej komunikować się z klientem lub partnerem biznesowym. Tym samym zjednać sobie ludzi, przykuć ich uwagę oraz np. przekonać do naszej propozycji. Efekty szkolenia mogą wpłynąć na jakość komunikowania się z klientami, uczniami, partnerami. Mogą ułatwić rozmowy biznesowe, prowadzenie prezentacji a nawet podnieść wyniki sprzedaży, dając konkretne narzędzia oraz ucząc jak obniżyć stres i walczyć z tremą.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

„Emisja głosu, czyli jak ćwiczyć głos, aby osiągnąć sukces” to szkolenie dedykowane jest tym, którzy na co dzień pracują głosem:  liderów, nauczycieli, trenerów, wykładowców, rzeczników prasowych, liderów, menadżerów, przedstawicieli handlowych, prezenterów, polityków, przedstawicieli samorządów, stowarzyszeń, telemarketerów i wszystkie osoby pracujące głosem lub pragnące poprawić jakość swoich wypowiedzi.

PROWADZĄCA SZKOLENIE

Anna Piątek-Niewęgłowska – certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych i rozwoju osobistego. Dyplomowany logopeda medialny, dyplomowany instruktor emisji głosu, filolog polski o specjalizacji komunikacja społeczna. Od 15 lat pracuje jako dziennikarz i prezenter. Od 7 lat redaktor naczelna tygodnika „Wiadomości Rudzkie”. Od 2 lat prowadząca program „Kalejdoskop Regionów” na antenie TVS. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów oraz kursów. Jest zdobywcą Kryształowego Ekranu w 4 edycji konkursu „To nas dotyczy” i laureatką I Europejskiego Przeglądu Telewizji Lokalnych w kategorii film dokumentalny. Teoretyk, ale przede wszystkim praktyk wystąpień publicznych, autorka programów licznych szkoleń adresowanych do przedstawicieli kadry zarządzającej i administracji samorządowej.

PROGRAM SZKOLENIA:

Dzięki uczestnictwu w naszym szkoleniu obudzimy w Tobie świadomość językową i zyskasz wiedzę jak:
• świadomie posługiwać się głosem,
• odpowiednio do sytuacji modulować głos, by osiągnąć sukces,
• budować swój wizerunek wykorzystując głos,
emisja głosu• Twój głos i sposób mówienia wpływa na odbiorcę,
• prawidłowo oddychać,
• ćwiczenia rozluźniające, czyli jak radzić sobie z tremą,
• ćwiczenia rezonatorów głosowych,
• jak oddychać, aby mówić lepiej,
• jak mówić, aby chętnie Cię słuchano,
• dbać o głos podczas dłuższych wystąpień,
• oraz jak radzić sobie z błędami językowymi i stresem podczas wystąpień.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA
od 8 godzinCENA SZKOLENIA:

Cena 1350+vat  zł/osoba.

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę

Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.

 

 

Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.