Skip to content

Tlenek węgla w Łaziskach, pięć osób poszkodowanych

13 kwietnia 2024
Redakcja
Tlenek węgla w Łaziskach, pięć osób poszkodowanych
Tlenek węgla w Łaziskach, pięć osób poszkodowanych

Do groźnego zdarzenia doszło tuż przed północą w Łaziskach Górnych. W jednym z budynków doszło do uwolnienia tlenku węgla, pięć osób zostało poszkodowanych.

 

Do zdarzenia doszło w budynku przy ulicy Kwiatowej w Łaziskach Górnych. W budynku przebywało ośmioro mieszkańców. Wszystkich ewakuowano. - Pomiar atmosfery w budynku na parterze wykazał 70 ppm. W wyniku zdarzenia pięć osób zostało poszkodowanych, w tym trójka dzieci – informują służby wojewody śląskiego.

Wszystkie osoby były przytomne, zostały zabrane do szpitala. Po północy służby zakończyły działania na miejscu zdarzenia.

Tagi

Podobne wpisy

  • Nadchodzą ekstremalne temperatury! Nie zostawiaj zwierząt w potrzebie

    Monika Sławik
  • Rusza sezon nad zalewem Nakło-Chechło. Kolejne ostrzeżenia służb

    Kamil Janisz
  • Zadzwonił do niego „policjant" - mieszkaniec Zabrza stracił blisko 55 tys. zł

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP