AlarmRegionWiadomość dnia

13-letnia Patrycja była w ciąży! Sekcja zwłok ukazała, jak Kacper ją zabił. Zadawał cios za ciosem!

Są wstępne wyniki sekcji zwłok brutalnie zamordowanej 13-letniej Patrycji z Bytomia. Na całym ciele dziewczynki ujawniono łącznie aż kilkanaście ran kłutych! Zabójca dźgał, gdzie popadnie.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Jak przekazała gliwicka prokuratura okręgowa, która prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa 13-latki, ze wstępnych wyników sekcji zwłok Patrycji P. wynika, że zmarła w wyniku rany kłutej serca. W sumie, na całym ciele dziewczynki ujawniono kilkanaście ran kłutych klatki piersiowej oraz brzucha, jak też gardła.

Prowadząca śledztwo w sprawie, która zbulwersowała opinię publiczną nie tylko na Śląsku prokuratura potwierdza też, że 13-letnia Patrycja była w ciąży. Sekcję zwłok zlecił prokurator zaraz po tym, jak ciało Patrycji znaleziono w pobliżu jednego z marketów w Piekarach Śląskich, na terenie nieużytków. Dziewczynki od poprzedniego dnia (12.01) szukała policja, rodzice i przyjaciele.

Policja po odnalezieniu zwłok 13-latki szybko ustaliła najbardziej prawdopodobną hipotezę. – Spotkali się w Piekarach Śląskich. Ona przyjechała do niego z Bytomia. Poszli później na spacer, to było ok. godziny 18-19, no i cały dramat rozegrał się właśnie na terenie nieużytków w pobliżu tego dyskontu w Piekarach Śląskich – mówiła wówczas podinsp. Aleksandra Nowara z KWP w Katowicach. Z informacji policji wynika, że między obojgiem miało dojść do kłótni.

Zabójstwo Patrycji: Zamordowana 13-latka była w ciąży? Ma to wyjaśnić sekcja zwłok

15-letni Kacper składał już wyjaśnienia, ich treści jednak śledczy nie ujawniają. Podobnie, jak innych szczegółów wynikających ze wstępnych wyników sekcji zwłok Patrycji.

-Żadnych więcej informacji w tym zakresie dla dobra śledztwa nie podajemy. Biegli po zapoznaniu się z materiałem dowodowym oraz wynikami badan toksykologicznych i histopatologicznych wydadzą ostateczną opinię – mówi Joanna Smorczewska, Prokuratura Okręgowa w Gliwicach.

W sieci tymczasem ludzie wstrząśnięci brutalną zbrodnią zapowiadają organizację marszu milczenia, który ma uczcić pamięć zamordowanej Patrycji. Ma on się rozpocząć dzisiaj ok. godz. 19.00 z okolic marketu Kaufland przy ulicy Bytomskiej w Piekarach Śląskich.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabójstwo Patrycji: Zamordowana 13-latka była w ciąży? Ma to wyjaśnić sekcja zwłok

Kto jest odpowiedzialny za osiedlowe drogi? Od dwóch dni większość z nich to zimowy koszmar! [WIDEO]

Nowe zasady kwalifikacji wojskowej w 2021 roku

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close