AlarmKrajRegion

14-latka zginęła w zmiażdżonym samochodzie! Za kierownicą siedział jej kolega [ZDJĘCIA]

14-latek za kierownicą Passata! Niestety – skończyło się to tragicznie. W samochodowym wypadku zginęła jego 14-letnia pasażerka.

 

 

Wycinka w Parku Śląskim: Coraz więcej protestów w obronie drzew!

Tragiczny wypadek miał miejsce w miejscowości Horodyszcze. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący VW nastolatek doprowadził do zderzenia z kierującym Oplem. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła nastoletnia pasażerka VW.

 

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowcą VW Passata był 14-letni mieszkaniec gm. Wisznice. To on zdaniem policji, która wyjaśnia okoliczności tragiczne zdarzenia, mógł doprowadzić do zderzenia z samochodem marki Opel. Nastolatek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Oplem kierował 36-letni mieszkaniec gm. Jabłoń podróżujący z dwoma pasażerami.

14-latek za kierownicą Passata! Niestety - skończyło się to tragicznie. W samochodowym wypadku zginęła jego 14-letnia pasażerka (fot.policja)
14-latek za kierownicą Passata! Niestety – skończyło się to tragicznie. W samochodowym wypadku zginęła jego 14-letnia pasażerka (fot.policja)

W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniosła 14-letnia pasażerka VW. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby – kierowca i pasażerowie z VW w wieku 13 i 14 lat. Jak ustalili policjanci 36-latek był trzeźwy. Potwierdziły to przeprowadzone przez policjantów badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tragicznego wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

źródło: Policja
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “14-latka zginęła w zmiażdżonym samochodzie! Za kierownicą siedział jej kolega [ZDJĘCIA]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close