Region

Najcieplejsze miejsce na Ziemi, czyli Reggae Festiwal w Wodzisławiu Śląskim 26 i 27 lipca

26 i 27 lipca br. Wodzisław Śląski stanie się po raz kolejny najcieplejszym miejscem na Ziemi. Podczas organizowanego na stadionie miejskim Reggae Festiwalu wystąpią między innymi: TABU, Junior Stress, Cała Góra Barwinków oraz goście specjalni: GOORAL i HAPPYSAD. „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal” to jak zawsze dwie sceny, dwa dni najlepszej zabawy i muzyki oraz niesamowita publiczność.

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Atrakcyjni wykonawcy, widowiskowe koncerty i świetna atmosfera – to wszystko sprawi, że w dwa festiwalowe dni bawić będziecie się wyśmienicie. Gorące rytmy po raz kolejny rozbrzmiewać będą na stadionie miejskim, gdzie znajdzie się również druga scena sound systemowa ze strefą chill out na plaży. Nie zabraknie też miejsca pod namiot. Bilety na imprezę, w cenie 2 zł, są do kupienia w punktach przedsprzedaży, online oraz przy wejściu na stadion w dniu koncertu. Szczegóły: https://wck.wodzislaw-slaski.pl/bilety-na-16-najcieplejsze-miejsce-na-ziemi-reggae-festiwal-w-sprzedazy

Na specjalnym stoisku będzie też można zakupić festiwalowe gadżety dedykowane 16. edycji imprezy.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” oraz Total Promotion. Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl

Na festiwal zaprasza Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca.

Program:

Piątek 26 lipca

18:00     Slaveah / DrLove / Cheeba

19:00     Tallib

20:00     Gang Bawarii

21:30     Tabu

23:00     Cała Góra Barwinków

00:30     Gooral

 Sobota 27 lipca

17:00     Roots Soldiers

18:30     Dżentelmenels

20:00     Bethel

21:30     Happysad

23:00     Johny Rockers

00:30     Junior Stress

Sound System: 17:00-2:00

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

 

źr. WCK

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close