AlarmRegionWiadomość dnia

Ci mężczyźni zaatakowali kobietę w Częstochowie! [ZDJĘCIA] Rozpoznajecie ich?

Trzech mężczyzn zaatakowało i okradło pracownicę jednego z lokali w Częstochowie. Policja opublikowała nagranie z kamer monitoringu. Czy ktoś ich rozpoznaje?

Napad w Częstochowie! [ZDJĘCIA] Ci mężczyźni zaatakowali kobietę! Rozpoznajecie ich?(fot. KMP Częstochowa)
Z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko mieniu wynika, że 10 grudnia ubiegłego roku, około 22.20 trzech mężczyzn weszło do jednego z lokali w centrum Częstochowy. Po kilkunastu minutach sprawcy zaatakowali obecną tam pracownicę, przewrócili ją na ziemię i ukradli z torebki pieniądze, po czym uciekli.

Napad w Częstochowie! [ZDJĘCIA] Ci mężczyźni zaatakowali kobietę! Rozpoznajecie ich?(fot. KMP Częstochowa)
Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach mężczyzn, którzy są podejrzewani o rozbój, proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Częstochowie tel. (34) 369 1423/ 1410/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji – telefony 997, 112.

Napad w Częstochowie! [ZDJĘCIA] Ci mężczyźni zaatakowali kobietę! Rozpoznajecie ich?(fot. KMP Częstochowa)
Wątek dotyczący widocznych na zdjęciach i nagraniu automatów do gier wyjaśnia Izba Skarbowa.

Od 1 kwietnia br. weszły w życie zmiany w ustawie o grach hazardowych i podmioty prywatne nie mogą urządzać gier na automatach poza kasynami Za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości 100 tysięcy złotych, licząc od jednego nielegalnego automatu.

Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel urządzeń, ale również osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są te maszyny. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close