Region

17-latek udawał policjanta, żeby okraść starszych ludzi

17-letni mieszkaniec Zabrza podawał się za policjanta, żeby wyłudzić pieniądze od starszych osób. Nastolatek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Zegarmistrz z Bytomia przekonał się o sile internetu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci z Gliwic namierzyli 17-letniego mieszkańca Zabrza, który miał dzwonić do starszych osób i podawać się za policjanta. Od swoich ofiar oczekiwał wydania oszczędności życia. Jedna z mieszkanek Gliwic uwierzyła oszustowi i przekazała mu na ulicy w foliowej torebce 70 tysięcy złotych. 17-latek oszukał także 81-latkę z Katowic. Ta przekazała mu 20 tysięcy złotych.

17-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu 8 lat więzienia. Policja poinformowała, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Źródło i foto: KMP w Gliwicach

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok i niedowierzanie! 27-latek oskarżony o brutalne zgwałcenie własnej matki!

Zygmunt Frankiewicz ostro przed wyborami w Gliwicach: „Strach pomyśleć, jak Moszyński będzie się zachowywał po wygranej”

Kierowca Porsche, który uderzył kobietę w twarz na pasach ma trafić do więzienia!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close