RegionWiadomość dnia

20 punktów w jeden dzień. Kierowca z Tychów w jedną chwilę stracił prawo jazdy

20 punktów za jednym razem. Kierowcę, który o wiele za bardzo lubił wcisnąć gaz do dechy namierzyli policjanci z grupy SPEED. Spotkanie 19-latka kosztowało nie tylko mandat, ale i prawo jazdy.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Kierowcę, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego, zatrzymała tyska grupa SPEED. 19-latek przekroczył dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym, a ponadto wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Przy takiej prędkości, zderzenie z pieszym na pasach zwykle kończy się śmiercią…

-19-latek wykazał się brakiem wyobraźni i brawurą, tym bardziej że warunki atmosferyczne były bardzo niesprzyjające. Kierujący stracił prawo jazdy, a na jego konto trafiło 20 punktów karnych oraz 600 złotych mandatu – mówią policjanci.

-Przekraczanie prędkości na odcinku drogi krajowej 44 jest jednym z zagrożeń nanoszonych na KMZB przez mieszkańców. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, policjanci z grupy SPEED czuwają właśnie tam, gdzie kierowcy ignorują znaki dotyczące ograniczeń prędkości – dodają mundurowi.

 

źródło: Policja Śląska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szczyt trzeciej fali koronawirusa za nami? Wojewoda śląski: Jesteśmy w szczycie dostępności do miejsc respiratorowych

Matka i 3-miesięczne dziecko nie żyją. Jak doszło do wypadku na S1 w Mierzęcicach? [NOWE FAKTY]

Zapłać mandat, dopłać do paczki. Fala fałszywych SMS-ów zalała Śląsk!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close