KategoriaRegion

200 lat! Najstarsza mieszkanka Tarnowskich Gór obchodzi urodziny :)

W 1915 roku urodziła się najstarsza mieszkanka Tarnowskich Gór. Pani Elżbieta Lempa skończyła właśnie 104 lata.

 

 

TOP 5 Silesia na tropie sensacyjnego transferu w śląskiej piłce!

Jubilatka zapytana – co trzeba robić, żeby w takiej formie świętować swoje 104. urodziny – odpowiedziała krótko – robić!
Całe życie pracowałam. Wychowałam 6 dzieci. A ich dzieci, wnuki, prawnuki i praprawnuki nie zmieściłyby się wszystkie w tym pokoju – powiedziała jubilatka odbierając kolejny telefon z urodzinowymi gratulacjami.
Cała rodzina pani Elżbiety liczy w tej chwili blisko 80 osób. Niektórzy mieszkają w Polsce, innych życie porozrzucało po najdalszych zakątkach  świata, ale… o urodzinach pamiętają wszyscy.
Do niedawna jednym z ulubionych hobby pani Eli, było czytanie książek. Aktualnie ze względu na nieco gorszy wzrok nie jest to już takie proste.  Dowiedzieliśmy się też, że pani Elżbieta jest kibicem kolarskim. W czasie ostatniego Tour de Pologne wraz z córką obserwowały kolarzy z balkonu domu seniora.
Źródło: UM Tarnowskie Góry
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close