AlarmKrajRegion

3 miliony złotych w kilka godzin. Puszka Pawła Adamowicza ma już ponad 8 mln

10! Ponad 10! Już jest ponad 10 mln złotych w internetowej zbiórce do „puszki Pawła Adamowicza”! Wystarczyło kilka dni, żeby akcja Patrycji Krzymińskiej na Facebooku zyskała taką popularność, jakiej jeszcze chyba nigdy nie miała żadna zbiórka. Na początku chodziło o symboliczne 1000 zł, żeby zapełnić ostatnią puszkę WOŚP prezydenta Pawła Adamowicza. Jest już ponad 10 milionów złotych.

 

Śmierć prezydenta Gdańska i fala hejtu w internecie! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

Na początku, bo wystarczyło tylko kilka dni a licznik wskazywał coraz więcej i więcej. Tylko dziś około godziny 12 było to ponad 5 milionów złotych. W momencie pisania tego tekstu (zaznaczamy to wyraźnie, bo kwota zmienia się z godziny na godzinę), czyli około godziny 18:50 było to już… ponad 8 milionów złotych.

-Czy chcesz wesprzeć wraz ze mną szlachetny cel? Zbieram pieniądze na rzecz organizacji WOŚP, a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękuję za wsparcie. Informacje o organizacji WOŚP są podane poniżej – napisała pani Patrycja Krzymińska, rozpoczynając 14 stycznia wirtualną zbiórkę pieniędzy. Zbiórkę, która jest zarazem uhonorowaniem Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który zmarł w szpitalu po ataku nożownika podczas gdańskiego finału WOŚP.

 

https://www.facebook.com/donate/785858165083164/

 

Organizatorzy akcji chcą jeszcze do północy osiągnąć wynik 10 milionów złotych. I jeśli zbiórka będzie miała nadal takie tempo, to wydaje się to tylko formalnością.

Wesprzeć można tutaj: https://www.facebook.com/donate/785858165083164/2196963390365870/

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close