AlarmKategoriaKrajRegionWiadomość dnia

32-latek zatrzymany za kradzież wycieraczek…do obuwia. Grozi mu nawet 5 lat więzienia

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna z terenu jednego z ośrodków wypoczynkowych kradł wycieraczki do obuwia. Jak się okazało wycieraczki były mosiężne.

 

Od pewnego czasu na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Międzybrodziu Żywieckim dochodziło do kradzieży. Łupem złodzieja padały mosiężne wycieraczki do obuwia. W okresie około miesiąca skradziono ich siedem.Wartość skradzionych łupów, to kwota blisko 3 tys.złotych.  Policjanci z Gilowic rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Sprawdzali każdy ślad i informację mogącą przyczynić się do zatrzymania złodzieja. 2 listopada 2017 roku zapukali do drzwi 32-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, którego podejrzewali o złodziejski proceder. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do kradzieży. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

 

(źródło: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “32-latek zatrzymany za kradzież wycieraczek…do obuwia. Grozi mu nawet 5 lat więzienia”

  1. Za kradzież wartą kilka złodych człowiek idzie siedzieć na pare lat ale jak kościół pedofilski okradnie państwo na kilka biliardów to jeszcze prezydent powie że papież z wadowic był wielkim polakiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close