KategoriaRegionWiadomość dnia

37-letni obywatel Ukrainy stracił życie w Będzinie. Doszło do tragicznego wypadku

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobote po południu. Pracującyw w jednej z będzińskich firm 37-letni obywatel Ukrainy został przygnieciony przez pracujacą suwnicę. Teraz okoliczności wypadku bada Policja, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-latek nie zachował podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w będzińskiej firmie produkującej prefabrykaty budowlane. 37-letni obywatel Ukrainy znalazł się w niedozwolonym miejscu i został przygnieciony przez pracującą suwnicę. Obrażenia były tak rozległe, że niestety zmarł. Teraz badaniem okoliczności wypadku zajmuje się Policja. W sobotnie popołudnie gdy doszło do wypadku na miejscu pojawił się również prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-latek prawdopodobnie nie zastosował się do podstawowoych przezpisów BHP.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Umowa społeczna ws. górnictwa ma zostać opracowana do końca grudnia [WIDEO]

Kuria katowicka zmienia zasady tegorocznej kolędy. Odwiedziny duszpasterskie tylko „na zaproszenie” [WIDEO]

Nauczanie zdalne w dziewięciu szkołach w regionie, m.in. Gliwicach, Rybniku i Żywcu

źródło: KMP Będzin
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close