Region

375 nowych przypadków koronawirusa. Najwięcej znów na Śląsku

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o kolejnych 375 przypadkach zakażenia koronawirusem. 160 z nich dotyczy województwa śląskiego.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Ministerstwo poinformowało także o 52 przypadkach w województwie mazowieckim, 39 w łódzkim, 23 w podlaskim, 20 w podkarpackim, 16 w małopolskim, 14 w wielkopolskim, 13 w lubelskim, 13 w świętokrzyskim, 12 w kujawsko-pomorskim, 5 w opolskim, 5 w zachodniopomorskim i po jednym w lubuskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Jednocześnie Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o kolejnych 10 ofiarach koronawirusa. To 85-letnia kobieta, która zmarła w Radomiu, 84-letnia i 40-letnia kobieta, które zmarły w Cieszynie, 80-letni i 73-letni mężczyźni, którzy zmarli w Tychach, 44-letni mężczyzna i 82-letnia kobieta, którzy zmarli w Raciborzu, 66-letni mężczyzna (zmarł w Jarosławiu), 70-letni mężczyzna (Łańcut) oraz 92-letnia kobieta, która zmarła w Poznaniu.

Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 29 392, zmarło 1247 osób.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rafał Trzaskowski na Śląsku: Od dawna ostrzegaliśmy, że będą kłopoty w kopalniach! [WIDEO]

Śląskie: Bunt przeciwko sieci 5G! Nadajnika nie chcą u siebie mieszkańcy Bierunia. Głos zabrał burmistrz!

Kolejnych 92 górników z koronawirusem. Trwają masowe badania przesiewowe na COVID-19

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close