KrajKultura i rozrywkaPatronatyRegionSportSport w regionieWiadomość dnia

3rd Wizz Air Katowice Half Marathon z nowym terminem [KOMUNIKAT]

No i stało się… nie mogło być inaczej.

 

Zmiana terminu 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon

3rd Wizz Air Katowice Half Marathon, planowany na 23 maja z nowym terminem 26 września 2020.

Przedstawiamy komunikat Organizatora:

Drodzy biegaczki, drodzy biegacze! W związku z obecną sytuacją, w porozumieniu z władzami miasta, podjęliśmy decyzję o przełożeniu 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon, planowanego na 23 maja. Nowy termin to 26 września 2020. Była to jedyna możliwa i rozsądna decyzja, jaką mogliśmy podjąć.

Przez ostatnie dwa lata intensywnie pracowaliśmy nad tym, by stworzyć i rozwijać nową biegową imprezę w Katowicach, w tym roku w maju miało być wyjątkowo, po raz pierwszy mieliśmy pobiec nocą przez serce Śląska. Mamy nadzieję, że to wszystko, co wspólnie udało się nam osiągnąć do tej pory nie pójdzie na marne i spotkamy się w pełnym składzie 26 września. Wybór nowego terminu nie był łatwy, wynikał z wielu czynników, przede wszystkim z możliwości Miasta Katowice, partnerów i miejsca startu.

Wszyscy zarejestrowani do tej pory uczestnicy zostają przeniesieni na nowy termin, dotyczy to zarówno startów indywidualnych, jak i sztafet.

Dziękujemy Wam za dotychczasowe słowa wsparcia i wyrazy sympatii. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i odnalezienia  w sobie motywacji w tym dziwnym czasie, w którym musimy trzymać się na dystans. Żyjemy nadzieją, że ten dystans niebawem przejdzie do historii i znowu będziemy mogli przybijać sobie piątki na linii mety.

Zespół Wizz Air Katowice Half Marathon

 

Nie pasuje mi nowy termin, jakie mam opcje

Jeśli z jakichś powodów zarejestrowany uczestnik nie będzie mógł pobiec 26 września, Organizator proponuje następujące rozwiązania:

  • nieodpłatne przeniesienie pakietu na inną osobę,
  • przeniesienie opłaty startowej na Wizz Air Katowice Half Marathon w 2021 r.
  • gwarancję nieodpłatnej zmiany dystansu.

Jeśli żadna z powyższych opcji nie spełnia oczekiwań uczestnika, Organizator zaprasza do kontaktu w sprawie zwrotu opłaty startowej.  Mamy dwie możliwości kontaktu: pod numer telefonu 502 321 101 lub e-mailem na: info@halfmarathonkce.pl

Nie pobiegnę, ale chcę pakiet

Każdy, kto nie będzie będzie mógł pobiec 26 września, a zdecyduje się nie wycofywać swojej opłaty startowej, otrzyma swój pakiet startowy. Pakiet zawieraja m.in. voucher o wartości 20 euro oraz naszą koszulkę biegową.

Strona biegu oraz social media:

 

źródło: materiały prasowe

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close