KrajKultura i rozrywkaPatronatyRegionSport

Wizz Air Katowice Half Marathon przeniesiony na 22.05.2021 [KOMUNIKAT]

Do końca mieliśmy nadzieję, że będziemy w stanie dać Wam w tym roku największą nocną imprezę biegową na Śląsku. W tym momencie wkraczalibyśmy w finalny etap przygotowań, rzeczywistość jednak okazała się nieprzewidywalna i zaskoczyła także i nas. Jesteśmy dopiero na początku swojej drogi budowania zaufania i trwałego wpisania się na mapę biegowych wydarzeń w Polsce. Tym trudniej było nam podjąć decyzję o przyszłości naszego biegu – podaje w oświadczeniu Organizator 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon.

Nowy termin biegu…

Na tę chwilę gotowych do udziału w biegu jest 3.500 biegaczy. Zgodnie z dzisiejszym stanem prawnym, nie jest możliwe przeprowadzenie imprezy biegowej o takiej wielkości. Nie ma też gwarancji uzyskania niezbędnych zgód i pozwoleń na przeprowadzanie wydarzenia w dniu 26 września. Sytuacja z COVID-19, zwłaszcza w naszym regionie, przebiega dynamicznie i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będą kształtowały się ograniczenia w najbliższym czasie. W związku z panującymi ograniczeniami i dużą liczbą osób zapisanych na 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon impreza została przeniesiona na 2021r.
Nowy termin to 22 maja 2021.

Co z opłatą startową…

Wszystkim osobom zapisanym na 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon w 2020 r. Organizator gwarantuje przeniesienie opłaty startowej na 3rd Wizz Air Katowice Half Marathon w 2021 r. – jeśli podejmiesz decyzję o przeniesieniu opłaty startowej system automatycznie przeniesie Cię na nową listę startową. W przypadku zmian cen pakietów startowych w kolejnym sezonie, nie poniesiesz dodatkowych opłat.

Jaka będzie formuła biegu w 2021 r. …

Formuła biegu w 2021 roku pozostaje bez zmian – planujemy nocną edycję.

Co zrobić, gdy nowy termin biegu nie odpowiada…

Jeśli powyższe rozwiązanie nie jest dla Ciebie atrakcyjne, zgłoś się do Organizatora po zwrot opłaty startowej pisząc maila na adres: zwroty@halfmarathonkce.pl (wówczas, zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, będziemy realizowali zwroty maksymalnie do 180 dni). Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 września 2020 r.

Wirtualny bieg Wizz Air Katowice Virtual Race 2020

Organizator daje Wam możliwość rywalizacji pod szyldem Wizz Air w tym roku, dlatego dla wszystkich chętnych proponują udział w biegu wirtualnym Wizz Air Katowice Virtual Race 2020. Każdy uczestnik będzie miał możliwość przebiec zadeklarowany przez siebie dystans 5, 10 lub 21 km we wrześniu tego roku.

W dniu 26 września, w terminie kiedy mieliśmy pobiec przez serce Śląska, będziecie mogli się spotkać z nami pod Spodkiem, o szczegółach biegu wirtualnego, cenie i zawartości pakietu, powiadomimy wkrótce. Z pewnością możecie spodziewać się voucherów na loty z naszym głównym partnerem – liniami Wizz Air – mówi przedstawiciel Organizatora.

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami i że wspólnie będziemy tworzyć świetną społeczność zgromadzoną wokół biegu przez serce Śląska. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.halfmarathonkce.pl a w razie dodatkowych pytań piszcie na: info@halfmarathonkce.pl


Strona biegu oraz social media:

 

źródło: materiały prasowe

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close