KrajRegion

5. Europejski Kongres Samorządów [KALEJDOSKOP REGIONÓW]

Dziś w programie „Kalejdoskop Regionów”: 5. Europejski Kongres Samorządów w Krakowie oraz 60-lecie Śląskiego Wesołego Miasteczka. Oglądaj w TVS w piątek o 17:15!

 

W kolejnym odcinku programu „Kalejdoskop Regionów” najnowsze ciekawostki ze Śląska i Zagłębia. Dziś (12 kwietnia) odwiedzimy 5. Europejski Kongres Samorządów w Krakowie.

O czym jeszcze w programie? Sprawdź sam!

 

Zapraszamy na pełen odlot! TOP 5 Silesia Flesz

Europejski Kongres Samorządów

Ponad 80 wydarzeń zorientowanych wokół 7 głównych tematów. Jak również ogłoszenie wyników drugiego rankingu finansowego samorządu terytorialnego w Polsce – to najkrótszy opis 5. Europejskiego Kongresu Samorządów, który odbył się w Krakowie.

Jaka jest istota kongresu oraz samorządów według organizatorów przedsięwzięcia? Pełna relacja z wydarzenia – tylko na antenie TVS!

 

60 lat Śląskiego Wesołego Miasteczka!

Kolorowe, radosne i pełne uśmiechu, czyli takie, jakie być powinno. Mowa oczywiście o otwarciu kolejnego sezonu w Legendii – Śląskim Wesołym Miasteczku. Z kolei sezon ten jest wyjątkowy, gdyż ten najstarszy w Polsce park rozrywki kończy w tym roku 60 lat!

Co czeka nas w tym roku w Legendii i jak zmieniła się na przestrzeni lat? Przekonaj się sam, oglądając najnowszy odcinek programu „Kalejdoskop Regionów”.

 

W programie zajmiemy się również tematem nadchodzących świąt wielkanocnych… Oglądaj „Kalejdoskop Regionów” dziś (12 kwietnia) o 17:15 w TVS!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kalejdoskop Regionów: Jak Metropolia chce walczyć ze smrodem i odpadami?

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close