RegionWiadomość dnia

55 rejsów tygodniowo na 17 trasach. Ryanair ogłasza nową siatkę połączeń z Katowice Airport

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły rozszerzony rozkład lotów z Katowic na lato 2021. Ryanair będzie wykonywał 55 rejsów tygodniowo na 17 trasach, w tym 2 nowych do Trapani oraz Oslo.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Rozkład lotów Ryanaira z Katowic na lato 2021 w skrócie wygląda tak:

55 lotów tygodniowo
17 tras
2 nowe trasy do Trapani (2 x tyg.) oraz Oslo (4 x tyg.)
6 zbazowanych samolotów
Loty do popularnych miejsc wakacyjnych jak Alghero, Katania, Pafos
Loty do największych miast europejskich jak Mediolan, Londyn, Kolonia czy Edynburg

 

Po ogłoszeniu planów dotyczących rozbudowy siatki połączeń z Pyrzowic można już rezerwować letnie wakacje aż do października 2021 roku. Kierunki? Między innymi Ateny, Dublin czy Odessa.

-Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Katowic na lato 2021, obejmujący 55 lotów tygodniowo na 17 trasach, w tym 2 nowych do Trapani oraz Oslo. Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie bezpłatnie przesunąć termin podróży – mówi Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej, Olga Pawlonka.

-Siatka połączeń Ryanair z Katowice Airport w sezonie „Lato 2021” jest różnorodna i obejmuje zarówno popularne kierunki wakacyjne, jak i trasy do europejskich miast z dużą polską diasporą. Liczymy na to, że z każdym mijającym tygodniem sytuacja pandemiczna w Europie zacznie się poprawiać, dzięki temu możliwy będzie powrót do latania w o wiele szerszej skali niż w minionych miesiącach – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

 

źródło: Ryanair, Katowice Airport
foto: Piotr Adamczyk
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nie żyje Bronisław Cieślak. Cała Polska pamięta go z „07 zgłoś się”

W osiem minut napisali nową historię klubu! Raków Częstochowa zdobył Puchar Polski!

Premier Morawiecki w Chorzowie: „Aby Śląsk mógł pozostać Śląskiem, potrzebował włączenia do Rzeczypospolitej”

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close