AlarmKrajRegionWiadomość dnia

9-latka z Mikołowa do Beaty Szydło: Dlaczego 500 zł dostanie tylko moja siostra? Premier odpowiada! [WIDEO, ZDJĘCIA]

-Dostałam list od 9-letniej Julii. Droga Julio, bardzo Ci dziękuję za Twoje uwagi. Przygotowałam odpowiedź, którą dziś wysyłam. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy – napisała premier Beata Szydło na swoim profilu na FB. Do premier Szydło napisała list 9-latka z Mikołowa. -Dlaczego pierwsze dziecko nie dostanie pięciuset złotych? Pierwsze dziecko też powinno mieć do tego prawo. Bez pierwszego dziecka nie byłoby drugiego – pyta w liście do premier Szydło 9-letnia Julia z Mikołowa.

Dziewczynka pisząc i wysyłając list do Kancelarii Premiera nie spodziewała się chyba odpowiedzi. A już na pewno nie takiej. Na swoim profilu na FB Beata Szydło odpowiedziała na list 9-letniej Julii z Mikołowa. -O tym wszystkim chciałbym z Tobą porozmawiać. Jeżeli możesz, przyjedź do Warszawy, jeżeli nie – ja Ciebie odwiedzę – odpowiada za pośrednictwem Facebooka premier Beata Szydło.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close