RegionWiadomość dnia

9 lutego Koleje Śląskie wożą kierowców za darmo. Powód? Smog!

Ze względu na prognozowaną przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska bardzo złą jakość powietrza, w piątek 9 lutego Koleje Śląskie wprowadzają bezpłatne przejazdy dla kierowców.

 

Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu Kolejami Śląskimi wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji, w tym roku nie trzeba być właścicielem pojazdu. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą.

Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane.

Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień – od godziny 00.01 do 24.00. O ewentualnym przedłużeniu akcji na kolejne dni przewoźnik będzie każdorazowo informować oddzielnym komunikatem.(KS/slaskie.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “9 lutego Koleje Śląskie wożą kierowców za darmo. Powód? Smog!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close