KrajRegionSilesia Informacje

Alf, MacGyver i Słoneczny Patrol, czyli serialowe lato w TVS

Kto z nas nie pamięta takich serialowych hitów jak Alf, MacGyver, Słoneczny Patrol czy Siódme Niebo. Te kultowe, znane i lubiane seriale już od lipca będzie można oglądać na antenie TVS.

 

 

Godziny emisji seriali w TVS od lipca:

 

 

Poza serialowymi propozycjami, jak co roku w sezonie wakacji, TVS zaprezentuje swoim widzom program na żywo Weekend z TVS , który podpowiada, gdzie warto się wybrać, co zobaczyć oraz, które atrakcje koniecznie trzeba odwiedzić podczas weekendowych wypadów. Z ekipą Weekendu TVS spotkać się można w piątki o godz. 17:45, 20:00, soboty o godz. 9:40, 11:20, 13:40, 17:45, 20:00 oraz w niedziele o godz. 9:40, 11:20, 13:40.

 

O nowinkach ze świata life style, kultury i mody można dowiadywać się codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 11:00 – oglądając familijny program poranny FAMILOOK. Propozycja dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Program na żywo, gdzie prowadzący rozmawiają z ciekawymi gośćmi na różne tematy. Do tego kącik Pomysłowej Ewy, gdzie widzowie dowiedzą się jak zrobić coś z niczego. Rozmowy przeplatane muzyką i największymi hitami.

 

Tematy związane z szeroko rozumianym zdrowiem podejmowane są w programie Misja Zdrowie. Produkcja, która podpowiada jak żyć zdrowo, być fit i dobrze się odżywiać. Premierowe odcinki w każdą sobotę o godz. 13:55.

 

TVS nie zapomina o najmłodszych. Muzyczny Budzik ( pon. – pt. godz. 8:35), Bajkowa TVS (pon. – pt. 9:20, 18:05) oraz Mały Koncert Życzeń (sob. godz. 9:55) to stałe elementy ramówki. Również w wakacje TVS kontynuuje ich emisję.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close