KrajRegion

Amerykańska ambasada znowu zaskoczyła na święta! [WIDEO]

Amerykanie z ambasady w Polsce lubią zaskakiwać na święta 😉 Nie chodzi o wizy – bo tych już nie ma – ale o to, co przygotowują na święta Bożego Narodzenia. Były już popisy kulinarne z lepieniem pierogów, teraz przyszedł czas na kolędowanie. Ale jakie!

 

 

PRZERAŻAJĄCE! TOP 5 Silesia Flesz: Starsi ludzie oddawani do szpitali na święta jak rzeczy!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

(…) razem z Ambasador Georgette Mosbacher przygotowaliśmy niespodziankę! Amerykańscy żołnierze z Singing Sergeants z Orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych The United States Air Force Band podjęli się wykonania popularnego w USA utworu „Jingle Bells”… po polsku! – zachwalają występ pracownicy ambasady na swoim facebooku. I jest co zachwalać, bo wykon to prawdziwa petarda na te święta!

Zobaczcie sami!

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt razem z Ambasador Georgette Mosbacher przygotowaliśmy niespodziankę🎄🎅! Amerykańscy żołnierze @Singing Sergeants z Orkiestry Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych The United States Air Force Band podjęli się wykonania popularnego w USA utworu "Jingle Bells"… po polsku🎶! Zobaczcie sami!Merry Christmas!

Opublikowany przez U.S. Embassy Warsaw Niedziela, 22 grudnia 2019

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gigant z USA stawia na śląskie oprogramowanie

Google poinformowało Cię o naruszeniu bezpieczeństwa danych? Sprawdź o co chodzi

Dali radę! Już 23 grudnia otwarcie 20 km autostrady A1 w Częstochowie!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close