AlarmRegion

Atak nożownika w Świętochłowicach! Zaatakował przechodniów w Chropaczowie [WIDEO]

Atak nożownika w Świętochłowicach! Mężczyzna zaatakował przechodniów w dzielnicy Chropaczów. Nie tylko ich zresztą…

 

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Z nożem w ręce zaatakował swoich rodziców oraz przechodniów, dodatkowo uszkodził kilka aut. 32-letni mieszkaniec Świętochłowic miał również grozić przechodniom śmiercią.

Został zatrzymany i trafił na badania psychiatryczne. Mieszkańcy dzielnicy Chropaczów jednak nadal się boją, że wkrótce znów z nożem pojawi się na ulicy.

 

-Latał po ulicy – nawet jedna kobieta ostrzegła drugą kobietę – ale nie zdążyła, bo już miała pięścią dołożone. Atakował, biegał – nie wiadomo czy to był tasak czy nóżmówi pan Henryk, mieszkaniec Świętochłowic.

Po tym, jak wybiegł z jednego z lokali, nożownik został obezwładniony przez policjantów. Wczoraj prokuratura rejonowa w Chorzowie wszczęła w tej sprawie śledztwo.

 

-Jest pod intensywną opieką lekarzy ze względu na stwierdzone zaburzenia psychotyczne i związane z tym komplikacje – o losach tego pana zadecyduje sąd rodzinny i to sąd zadecyduje w jakim okresie będzie on podlegał izolacji od społeczeństwawyjaśnia Mariusz Jeziorowski, Prokuratura Rejonowa w Chorzowie.

Policja zabezpieczyła monitoring z miejsca zdarzenia. Świadkowie proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.

autor: Monika Herman
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Atak nożownika w Świętochłowicach! Zaatakował przechodniów w Chropaczowie [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close