KrajRegion

Ataki na Sri Lance: MSZ ostrzega Polaków przebywających na Sri Lance

Ministerstwo Spraw Zagranicznych apeluje do przebywających na Sri Lance Polaków o zachowanie szczególnej ostrożności i unikanie zgromadzeń.

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

 

W związku z atakami terrorystycznymi na Sri Lance MSZ RP apeluje do wszystkich przebywających tam obywateli Polski o zachowanie szczególnej ostrożności i unikanie zgromadzeń – napisano na Twitterze Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Aktualnie weryfikowane są informacje dotyczące ewentualnej obecności Polaków wśród poszkodowanych na Sri Lance. Jak na razie MSZ nie ma żadnej potwierdzonej informacji o poszkodowanych Polakach.

Polska zdecydowanie potępia ataki terrorystyczne dokonane na Sri Lance. Polska potępia wszelkie przejawy terroryzmu i przemocy. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP składa kondolencje wszystkim rodzinom i bliskim poszkodowanych i ofiar w tych aktach terroru – czytamy na stronie MSZ.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close