AlarmKrajRegionŚwiatWiadomość dnia

AWARIA FACEBOOKA i INSTAGRAMA. Facebook i Instagram mają problemy z działaniem!

Ogromna awaria! Facebook i Instagram mają spore problemy z działaniem. Coraz więcej użytkowników zgłasza problemy z działaniem FB i Instagrama.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

O tym, że jest awaria Facebooka, Instagrama i Messengera i że występują spore problemy z działaniem portali i aplikacji – informują w sieci użytkownicy z całego świata. Awaria Facebooka i Instagrama 28 listopada to przede wszystkim problemy z publikowaniem postów na fanpejdżach, kłopoty z logowaniem a także z wysłaniem wiadomości na Messengerze. Z każdą minutą rośnie liczba zgłoszeń problemów z obsługą Facebooka czy Instagrama.

 

TRWA AWARIA FACEBOOKA I INSTAGRAMA 28 LISTOPADA – JAK DŁUGO POTRWA?

 

Najwięcej sygnałów o tym, że wystąpiła awaria Facebooka i Instagrama napływa z Wielkiej Brytanii, ale alarmują o tym także użytkownicy portali z Japonii oraz z Europy. Także w Polsce użytkownicy zgłaszają kłopoty z działaniem głównie Facebooka. Po wylogowaniu się niektórzy mają problemy z ponownym zalogowaniem się na „fejsa” – administratorzy fanpage’ów zgłaszają również problemy z publikacją postów.

Koncert „Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS”! Już 25 stycznia w Zabrzu

Kłopoty zgłaszają także użytkownicy komunikatora Messenger. Jak informuje WP Tech – coraz więcej jest zgłoszeń w serwisie downdetector, z każdą minutą lawina zgłoszeń narasta. Użytkownicy mają kłopoty z Messenegerem – niektórzy nie mogą wysłać wiadomości czy załączyć pliku.

 

AWARIA FACEBOOKA I INSTAGRAMA 28 LISTOPADA – dlaczego źle działa FB, Insta i Msg?

 

Ci, którzy pozostali zalogowani w serwisach Facebook, Instagram czy Messenger mają kłopoty z działaniem programów – największe dotyczą publikacji postów – zarówno w czasie rzeczywistym, jak i z planowaniem postów na FB.

DZIURY WSTYDU! W Rudzie Śląskiej można stracić zawieszenie! Serwis SILESIA FLESZ od poniedziałku do piątku o 16.00, 17.45, 20.00 i o 23.00 w TVS!

Na razie nie wiadomo co wywołało awarię Facebooka, Instagrama i Messengera, ani jak długo może ona potrwać.

źródło: WP Tech
red:W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tylko fakty, zero mitów! Konferencja o SIECI 5G w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach [ZDJĘCIA]

[APEL O POMOC] Mała Julka urodziła się bez kości w nóżkach! Potrzebuje pilnej operacji!

Katowice: Rusza budowa nowego biurowca. To Silesia for Business [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close