RegionSport

Bez Lewandowskiego, ale z Milikiem. Jak Polska zagra z Portugalią?

Kontuzjowany Robert Lewandowski nie zagra dzisiaj w meczu Ligi Narodów z Portugalią. Eksperci przewidują, że trener Jerzy Brzęczek postawi więc w ataku na Arkadiusza Milika.

 

Gramy w kolejową grę, szukając dzików niszczących osiedla i jadąc różowym autobusem ? ZOBACZCIE TOP 5 SILESIA FLESZ

 

Spotkanie z Portugalią rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:45 na Estadio D. Afonso Henriques w Guimaraes. Dla Polski będzie to mecz o honor, bo na wyjście z grupy A nie ma już szans. Z kolei nasi dzisiejsi rywale zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

Oficjalny skład drużyny, którą wystawi Jerzy Brzęczek powinniśmy poznać kilka chwil przed meczem. Według dziennikarzy Przeglądu Sportowego na murawę w pierwszej jedenastce wybiegną dziś między innymi zawodnicy włoskiej Napoli Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Z kolei w bramce powinniśmy zobaczyć Wojciecha Szczęsnego, co akurat nie jest zaskoczeniem, bo ten grał choćby w ostatnich meczach z Irlandią (1:1) i Włochami (0:1). Dalej mają zagrać Tomasz Kędziora, Thiago Cionek, Jan Bednarek i Bartosz Bereszyński. Następnie Przemysław Frankowski, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich i Kamil Grosicki. Na boisku powinniśmy także zobaczyć Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika.

Przewidywany skład Polski na Portugalię:

Szczęsny – Kędziora, Cionek, Bednarek, Bereszyński – Frankowski, Krychowiak, Klich, Grosicki – Zieliński – Milik

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close