AlarmRegionWiadomość dnia

Koszmar na piętrowym parkingu w Rybniku! Opanowali go bezdomni? [WIDEO]

Kiedy z pompą oddawano do użytku wielopoziomowy parking w Rybniku, nikt nie spodziewał się, że stanie się on miejscem odpoczynku dla bezdomnych! -Smród i strach wyjść z auta – mówią mieszkańcy i interweniują, gdzie się da!

 

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

To nowe miejsce odpoczynku dla bezdomnych. W toalecie na nowopowstałym parkingu wielopoziomowym w Rybniku od kilku dni zadomowili się bezdomni. Mieszkańcy miasta narzekają, że nie mogą z niej skorzystać. Miasto zaproponowało rozwiązanie, które pewnie nie zadowoli wszystkich

 

-Bezdomni znaleźli takie miejsce do nocowania. Stąd podjęliśmy decyzję o tym, że w godzinach od północy do 6 rano toalety będą zamknięte. To jedyne rozwiązanie, które obecnie możemy wprowadzić i które – mamy nadzieję wyeliminuje takie sytuacje – wyjaśnia Agnieszka Skupień, rzecznik prasowy UM Rybnik.

Smród, odchody i bezdomni. Ohyda na piętrowym parkingu w Rybniku
Smród, odchody i bezdomni. Ohyda na piętrowym parkingu w Rybniku

Parking wielopoziomowy w Rybniku jest od kilu miesięcy tematem licznych dyskusji. Najpierw krytykowany był za zbyt wysokie opłaty parkingowe. Potem za to, że nie ma chętnych do korzystania z niego. Teraz doszedł temat zajętych toalet.

autor: Monika Herman
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close