KrajRegion

Postrzelił kolegę podczas zabawy. 10-latek „oberwał” z wiatrówki

To miała być tylko zabawa i niewinne „strzały do celu”. Niestety „celem” okazał się 10-letni chłopiec.

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Dyżurny komisariatu w Terespolu (woj. lubelskie) został poinformowany o postrzeleniu 10-letniego chłopca z wiatrówki. Do zdarzenia miało dojść na jednej z posesji w gminie Tuczna. Policjanci, którzy dotarli na miejsce ustalili, że 12-latek oraz jego dwaj młodsi koledzy bawili się na terenie posesji. W pewnym momencie w pomieszczeniu gospodarczym znaleźli wiatrówkę oraz śrut.  Postanowili „postrzelać do celu”.

W czasie zabawy prawdopodobnie doszło do oddania niekontrolowanego strzału przez jednego z chłopców. W jego wyniku postrzelony został będący na miejscu 10-latek. Na szczęście powstałe obrażenia nie zagrażają życiu dziecka. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia.

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close