Kultura i rozrywkaRegion

Bieg po Nowe Życie – zgłosić może się każdy!

Kolejna edycja Biegu po Nowe Życie – społecznej inicjatywy wsparcia polskiej transplantologii  odbędzie się po raz pierwszy w formule online! W ponad trzygodzinnej audycji na żywo, która rozpocznie się 21 czerwca o 15:30 udział wezmą znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów, autorytety polskiej medycyny transplantacyjnej i partnerzy projektu.

 

Niezmiennie dla nas najważniejsze są osoby po przeszczepieniu, to o nich jest i dla nich maszeruje Bieg po Nowe Życie – podkreśla Arkadiusz Pilarz – dyrektor wydarzenia.  Mamy już zgłoszenia kilkudziesięciu osób, które dzięki transplantacji otrzymały szansę na drugie życie. Wszyscy oni połączą się z nami w czasie transmisji, niektórzy na pewno pokażą nam swoje rodziny i przyjaciół, pozdrowią z miejsc, w których mieszkają z nadzieją, że planowany na październik warszawski Bieg po Nowe Życie wróci do formuły sprzed epidemii – tłumaczy Pilarz.  Zachęcamy osoby po przeszczepieniu, by maszerowały z kijami do nordic walking w towarzystwie rodzin i przyjaciół w parkach, lasach, na skwerach i pokazały nam taki marsz w trakcie połączeń – dodaje.

W nowej odsłonie Biegu po Nowe Życie zostaną przygotowane trzy studia telewizyjne: w Wiśle, która pełnić będzie rolę gospodarza Biegu, w Warszawie i Wrocławiu.

W rozmowach z naszymi gośćmi będziemy poruszać tematy ważne dla polskiej transplantologii, nie zabraknie jednak tematów lżejszych – informuje Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador Biegu po Nowe Życie.

Jedną z godzin przekazu wypełnią sztafety nordic walking, tym razem w formule symbolicznej, jednak nawiązującej do tradycji wydarzenia. Do Biegu po Nowe Życie ONLINE po raz pierwszy może zgłosić się każdy.  Każdy kto chce w kilku słowach wyrazić poparcie dla idei przeszczepień i dawstwa narządów.

Zapisy na Bieg

Do Biegu po Nowe Życie ONLINE po raz pierwszy może zgłosić się każdy.  Każdy kto chce w kilku słowach wyrazić poparcie dla idei przeszczepień i dawstwa narządów. Zgłoszenia przyjmowane do 12 czerwca. Jak to zrobić? Najlepiej odwiedzić stronę transplantologia.info klikając w poniższy link:

https://transplantologia.info/transplantologia/czas-na-bieg-po-nowe-zycie-online/

 

źródło: komunikat prasowy Organizatora
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close