Region

„BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW! Charytatywny parkrun Katowice z okazji Dnia Dziecka” już jutro

Dom Aniołów Stróżów wspólnie z parkrun Katowice zapraszają do wzięcia udziału w biegu charytatywnym „BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW! Charytatywny parkrun Katowice z okazji Dnia Dziecka”. Wydarzenie odbywające się pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy, odbędzie się 1 czerwca o godz. 9.00 w Parku Kościuszki i połączone będzie ze strefą aktywności dla całych rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

– Uwzględniając ideę parkrun chcemy, aby udział w spotkaniu pozostał bezpłatny i dostępny dla każdego. Jednak ze względu na charytatywny wymiar wydarzenia sponsorzy zadeklarowali, że za każdego uczestnika przekażą 100 zł dla Domu Aniołów Stróżów. Dobrowolną cegiełkę może wpłacić każdy. Pozyskane fundusze przeznaczone zostaną na organizację wymarzonych wakacji dla dzieci z trudnych i biednych rodzin oraz codzienna pomoc w świetlicach i klubach. Jednym słowem: im nas będzie więcej, tym więcej dobrego możemy zrobić – zachęca Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Tradycyjnie „parkrunowe” 5 km będzie można przebiec, przetruchtać, przejść o kijkach lub przespacerować całą rodziną. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu? To proste! Każdy nowy uczestnik musi zarejestrować się na stronie www.parkrun.pl/rejestracja i po założeniu profilu pobrać i wydrukować kod uczestnika (kod kreskowy z numerem rozpoczynającym się od litery A). Rejestracja jest jednorazowa, więc Ci, którzy brali udział w spotkaniach parkrun w Katowicach lub innej lokalizacji, powinni przynieś tylko wydrukowany numer uczestnika (zapomniany kod można łatwo odzyskać poprzez stronę: www.parkrun.com/runner/getbarcodelink/poland/).

Dobrowolną cegiełkę można wpłacić poprzez formularz na stronie https://anioly24.pl/kwoty/ (jako cel należy wybrać BIEG 1.06.2019).

1 czerwca w Parku Kościuszki nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy przygotowali strefę zabaw, animacji i warsztatów, a także strefę gastro. Będzie można kupić pyszne lody serwowane wprost z Loodtruck od Lodowato, czy orzeźwiające napoje On Lemon (z każdej sprzedanej gałki oraz sprzedanej butelki 1 zł trafi do dzieci). Najmłodsi będą mieli natomiast okazję wziąć udział w biegu, jaki odbędzie pod wieżą spadochronową.

Więcej informacji na stronie: www.anioly24.pl/biegnij-dla-aniolow/

 

źr. inf.prasowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close