RegionWiadomość dnia

Sprawa jest zbyt drastyczna. Proces ginekologa z Zabrza oskarżonego o wykorzystywanie pacjentek za zamkniętymi drzwiami!

Za zamkniętymi drzwiami rozpoczął się dziś proces Monsera M., ginekologa z Zabrza, którego prokuratura oskarża o seksualne wykorzystanie 26 pacjentek. Sąd zadecydował o wyłączeniu jawności rozprawy na wniosek prokuratury i obrońców pokrzywdzonych. Argumentowali oni, że chodzi o dobro kobiet, które dziś zeznawały przed sądem.

 

 

SZOK i NIEDOWIERZANIE!!! Pijana kobieta zamknęła psa w PACZKOMACIE!


– Oprócz faktu zawnioskowania przez naszą prokuraturę konieczności odtworzenia przesłuchań wszystkich świadków, pokrzywdzonych, skierowaliśmy wniosek o przesłuchanie kilkudziesięciu świadków w tej sprawie – mówi Wojciech Czapczyński, Prokuratura Rejonowa w Zabrzu.

 

Ginekolog z Zabrza, Monser M. został zatrzymany w sierpniu ubiegłego roku. Do przestępstw w postaci seksualnego wykorzystywania przez niego pacjentem miało dojść na terenie Zabrza, Gliwic i Knurowa.

autor: Paweł Jędrusik
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close