Region

Bielsko-Biała: SZOK! 6-letnia dziewczynka spacerowała po dachu

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Bielsku-Białej. 6-letnia dziewczynka weszła na dach kamienicy przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej, bo uciekł jej pies. Świadkowie, którzy zobaczyli spacerujące po dachu dziecko wezwali policję.

 

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około 15.00. Mieszkańcy bielskiej ulicy Rychlińskiego zaalarmowali policję, gdy zauważyli spacerującą po dachu apartamentowca kilkuletnią dziewczynkę. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i strażacy z wozem wyposażonym w wysięgnik.

Kiedy dojechali na miejsce, dziecka na dachu już nie było. Kiedy mundurowi ustalili z jakiego mieszkania wyszło dziecko, próbowali się do niego dostać – jednak nikt nie otworzył. Policjanci postanowili, że wejdą do mieszkania przez taras, by sprawdzić czy komuś nie jest potrzebna pomoc medyczna.

W końcu drzwi do mieszkania otwarła 36-latka, która wyraźnie była pod wpływem alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało w jej organizmie ponad dwa promile alkoholu.

Według ustaleń mundurowych, 6-letnia dziewczynka wyszła na dach przez taras za swoim psem, który jej tam uciekł, a następnie sama wróciła do mieszkania. Dziecko zostało przekazane pod opiekę członkom rodziny.

Źródło: KMP Bielsko-Biała

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zwłoki trzech osób znalezione w mieszkaniu w Bytomiu! Nowe fakty i WIDEO z miejsca tragedii

Śląskie: Znikają mąka, kasze, cukier, makaron. Ludzie wykupują wszystko przez panikę przed koronawirusem!

Bytom: Przy kościele Świętego Ducha ruszają wykopaliska. Czego szukają archeolodzy?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Bielsko-Biała: SZOK! 6-letnia dziewczynka spacerowała po dachu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close