AlarmRegionWiadomość dnia

Zwłoki trzech osób znalezione w mieszkaniu w Bytomiu! Nowe fakty i WIDEO z miejsca tragedii

Tragedia w jednym z mieszkań w Bytomiu. Ciała trzech osób zostały znalezione w lokalu na drugim piętrze przy ul. Jaronia w niedzielę po godzinie 20. Sąsiedzi niczego nie podejrzewali, choć do zatrucia tlenkiem węgla miało dojść już wcześniej.

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-Nie, bo my ich często widzieli tu przechodząc. I on z nami rozmawiał. -Nas nie zastanawiało, że tam się dwa dni świeci światło. Lokatorzy, co pod nimi mieszkają, też nie. Ta pani pracuje, ten pan jest chory i nie zainteresowali się. Ale czemu rodzina się nie zainteresowała?zastanawiają się Eugeniusz i Helena Majewscy, mieszkańcy budynku.

Zginęło małżeństwo, mężczyzna w wieku 64 lat i jego 55-letnia żona oraz 88-letnia matka. Swoje mieszkanie opalali węglem.

-Najprawdopodobniej niestety już od soboty leżeli. Tak to u nas wygląda, że wszyscy palimy w piecach. Większość ma jeszcze stare piece kaflowe. Wentylacje niby są sprawdzane, ale jak mocniej wiatr wieje, to naprawdę czuć w mieszkaniu ten czad. My na przykład jak w kuchni mamy piec i mieliśmy czujnik czadu zamontowany, to cały czas dawał sygnały dźwiękowe mówi Anna, sąsiadka z naprzeciwka.

Tragedia w Bytomiu! W mieszkaniu znaleziono trzy ciała. Zobaczcie WIDEO z miejsca tragedii
Tragedia w Bytomiu! W mieszkaniu znaleziono trzy ciała. Zobaczcie WIDEO z miejsca tragedii

Przyczyną tej tragedii mogło być też szczelne zamknięcie wszystkich okien.

– Po wykonaniu pomiarów naszymi przyrządami stwierdzono, ze występuje tlenek węgla. Oprócz tego mieszkanie było uszczelnione bardzo mocno. Były okna plastikowe pozamykane i kratki wentylacyjne pozatykane. Nie było wentylacji odpowiedniej w tym mieszkaniu – mówi bryg. Dariusz Szczęsny, KM PSP w Bytomiu.

Dokładne okoliczności śmierci trzech osób bada bytomska prokuratura.

 

autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus nas nie wykończy. Wykończy nas czekanie na wynik. WSTRZĄSAJĄCE WIDEO podbija internet

Kościół ostrzega przed koronawirusem! Komunia święta do ręki i niekorzystanie z wody święconej

Śląskie: ponad 23 tysiące przypadków zachorowań na grypę w tydzień

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close