AlarmRegionWiadomość dnia

Bijatyka z użyciem maczet i kijów bejsbolowych w Gliwicach! Rozróba na głównej ulicy miasta

To wyglądało jak starcie pseudokibiców Wisły i Cracovii. W samym centrum Gliwic doszło w biały dzień do ostrej zadymy! Na ulicy Zwycięstwa podczas bójki i szarpaniny w ruch poszły kije bejsbolowe, maczeta a nawet miotacz gazu! Okazało się szybko, że policja doskonale zna tych, którzy ulicę Zwycięstwa zamienili w arenę gladiatorów.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Policyjni wywiadowcy z KMP w Gliwicach zatrzymali już dwóch z pięciu uczestników bójki na ul. Zwycięstwa. Do zdarzenia doszło na oczach wielu świadków we wtorek, około godziny 15.30. Uczestnicy używali niebezpiecznych narzędzi. W ruch poszły kije bejsbolowe, miotacz gazu i maczeta. Doszło do starcia dwóch mężczyzn z dwoma innymi, którym towarzyszyła kobieta.

Wystarczyło jedno spojrzenie na nagranie monitoringu i policyjni wywiadowcy wiedzieli, kogo mają szukać – wszystkich rozpoznali jako notowanych i karanych w przeszłości. W policyjnym areszcie przebywają już dwaj uczestnicy konfrontacji, bracia w wieku 26 i 27 lat. Zatrzymanie pozostałych to kwestia czasu.

Dlaczego doszło do zadymy? -Prawdopodobną przyczyną tak bulwersującego czynu były animozje osobiste i rozliczenia za uszkodzone wcześniej mienie, należące do jednego z „bohaterów akcji” – mówią policjanci zajmujący się sprawą.

Sprawa jest w toku, kolejne zatrzymania to zdaniem mundurowych kwestia czasu.

 

źródło: KMP Gliwice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Czy rodzice puszczą dzieci do szczepień na covid? Ruszyła rejestracja nastolatków 12-15 lat

Na dwie godziny odeszły od łóżek. Pielęgniarki i położne zorganizowały protest w Katowicach

Wesela odblokowane z kolejnych obostrzeń, ale jest dużo drożej niż przed lockdownem!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close