KrajRegionŚwiat

Black Friday 2019: kiedy Czarny Piątek w 2019 roku? [LISTA SKLEPÓW Black Friday 2019]

Black Friday 2019, czyli czarny piątek to dzień, na który czekają łowcy wyprzedaży. Black Friday bowiem,  to dzień wielkich wyprzedaży i promocji w wielu sklepach.

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych (a oprócz tego też np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii) cyklicznie co roku, na ogół w ostatni piątek listopada.

Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany.

Kiedy odbędzie się Black Friday 2019?

Black Friday 2019 w USA, Kanadzie i na całym świecie czyli inaczej Czarny Piątek 2019 w Polsce odbędzie się 29 listopada. To właśnie wtedy przypada wielka wyprzedaż wszelkiego rodzaju towarów w wielu biorących w tej akcji udział sklepach stacjonarnych oraz internetowych określana jako Black Friday Polska 2019.

Cyber Monday 2019 w Polsce

Warto też pamiętać o Cyber Monday 2019 – to dzień wyprzedaży przypadający na pierwszy poniedziałek po piątkowych wyprzedażach w ramach Black Friday. Ci, którzy nie zdążyli kupić wszystkich potrzebnych artykułów w piątek mają dzięki temu szanse na dokonanie pozostałych zakupów w poniedziałek, 2 grudnia.

Black Friday 2019 w Polsce

Jak wygląda Czarny Piątek w Polsce? W naszym kraju święto zakupów jest stosunkowo młode. Dopiero od kilku lat Polacy biorą udział w świętowaniu dnia szalonych zakupów, który następuje w ostatni piątek listopada i otwiera sezon świątecznych zakupów. W Czarny Piątek można upolować wiele produktów po bardzo zaniżonych cenach i skompletować prezenty bożonarodzeniowe dla bliskich.

Lista sklepów biorących udział w Black Friday 2019 w Polsce

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nadciąga zima! W górach spadło sporo śniegu [ZDJĘCIA]

Martwe ryby w Jeziorze Żywieckim. Ryby giną w męczarniach z powodu braku tlenu

Ptaki opanowały miasto! Tak wyglądała wystawa kanarków w Sosnowcu [WIDEO

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close