KrajRegion

Bójka pseudokibiców w centrum handlowym! Jeden strzelił z rakietnicy!

Bijatyka pseudokibiców w galerii handlowej! W czasie szamotaniny jeden z kiboli strzelił z rakietnicy!

 

Śmierć pacjenta w męczarniach w Sosnowcu wstrząsnęła Polską!

 

Dantejskie sceny w Galerii Krakowskiej. Pobili się tutaj pseudokibice. Bijatyka kiboli miała miejsce w środę, 27 marca. W Galerii Krakowskiej pobili się dwaj sympatycy Wisły Kraków. Było ostro.

Podczas szamotaniny jeden z nich wyjął rakietnicę i wystrzelił z niej racę! Jeden z mężczyzn jest ranny. Ten, w kierunku którego wystrzelono racę ma uszkodzony bark.

 

Policja szybko ustaliła tożsamość obu pseudokibiców, którzy wzięli udział w bijatyce. To mężczyźni w wieku 22 lat. Na miejscu był jeszcze 17-letni znajomy jednego z uczestników bójki – ale w zajściu nie brał udziału.

Kiedy jeden z kiboli wystrzelił z rakietnicy racę, klienci zaczęli uciekać. Ludzie bali się, że w centrum doszło do strzelaniny. Na krótko zamknięto też część sklepów. Sytuację udało się jednak szybko opanować, a uczestnicy bójki czekają teraz na zarzuty.

 

źródło: RMF24.pl
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close