KategoriaRegionWiadomość dnia

Book trailer do „Śladu” Przemysława Żarskiego już w sieci. Trwa premiera jego drugiej książki!

Nowa powieść kryminalna Przemysława Żarskiego niedawno ukazała się w sprzedaży za sprawą wydawnictwa Czwarta Strona. Książkę promuje jeden z pierwszych w Polsce book trailerów, którego twórcą jest Lesław Nowak – właściciel firmy Next Wink zajmującej się produkcją video.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Przemysław Żarski ma 37 lat i na codzień pracuje w biurze prasowym. Zadebiutował powieścią „Umwelt”, która ukazała się w sprzedaży w 2018 r. Prywatnie jest fanem koszykówki, górskich wędrówek oraz mocnych rockowych brzmień. Uwielbia czytać i oczywiście pisać. Niedawno do polskich księgarni trafiła jego druga książka pt. „Ślad”. 

To była fantastyczna przygoda!komentuje specjalnie dla nas, Lesław Nowak – twórca jednego z pierwszych w Polsce book trailerów.  Współpraca z tak znakomitym autorem jak Przemek to czysta przyjemność – dodaje. 

 

"Ślad" trailer

Premiera "Śladu" w Czwarta Strona Kryminału coraz bliżej, ale dziś przychodzę do Was z czymś wyjątkowym, co zawsze było dla mnie wyzwaniem i celem – z booktrailerem powieści ??Szczęśliwie spotkałem na swej drodze utalentowanego człowieka Lesław Nowak i wspólnie wcieliliśmy ten projekt w życie, z czego jestem dumny ?Będzie mi miło, jeśli puścicie efekt naszej pracy w świat ?Aha, koniecznie oglądajcie z dźwiękiem!Chciałbym też podziękować za pomoc w realizacji projektu: Aleksandra Wójcik Marcin Gaweł i Aleksandra Kądziołka

Opublikowany przez Przemysława Żarskiego – autor Czwartek, 6 lutego 2020

 

Według relacji Lesława już na pierwszym spotkaniu panowie poczuli między sobą prawdziwą artystyczną chemię i zgodnie doszli do wniosku, że „Ślad” będzie promowany w sposób całkowicie innowacyjny – za pomocą zwiastunu video, w branży nazywanego book trailerem. Przemek jako autor powieści odpowiadał za scenariusz. Lesław zajął się reżyserią, zdjęciami, montażem, post produkcją oraz…muzyką i udźwiękowieniem. Do współpracy zaprosili Aleksandrę Kądziołkę, studentkę bytomskiego oddziału krakowskiego PWST, która zagrała główną rolę.

– Starcie świata literackiego z filmowym daje dużo do myślenia. Głównym zadaniem książek jest pobudzenie naszej wyobraźni – każdy czytelnik tak naprawdę inaczej wyobraża sobie daną powieść, więc wyprodukowanie book trailera było nie lada wyzwaniem. Nie chciałem nikomu narzucać swojej interpretacji dzieła Przemka i starałem się jak najdelikatniej przedstawić treść książki. – opowiada Lesław. 

 

Aleksandra Kądziołka w głównej roli book trailera do książki "Ślad". [snapshot Facebook Przemysław Żarski - autor]
Aleksandra Kądziołka w głównej roli book trailera do książki „Ślad”. [fot. kadr z book trailera]

Mniej krwi, więcej psychologii. Rozmowa z Przemysławem Żarskim o „Śladzie” – czytajcie na smakksiazki.pl!

 

Niektóre ujęcia były filmowane z 16 pozycji, tak jak np. bieg głównej aktorki. – Bardzo zależało mi na zachowaniu odpowiedniej dynamiki, nad którą dodatkowo pracowałem w trakcie montażu. W całej sytuacji nie mogę zapomnieć o Oli, która odegrała główną rolę. Dzięki jej umiejętnościom aktorskim, praca przebiegała profesjonalnie i bardzo sprawnie – dodaje.

Jak możemy przeczytać na stronie wydawnictwa Czwarta Strona – „Ślad” to opowieść o tym, że jedna nierozważna decyzja może zrujnować życie wielu ludzi i jak wielkie piętno odciska na nas przeszłość. O wyborach, które tkwią niczym drzazga w sercu bliskich i nie pozwalają o sobie zapomnieć. A także o tym, że prawda potrzebuje czasu, zatacza koło i zaciska się pętlą na przyszłości.

Serdecznie zachęcamy do spotkania z samym autorem powieści, które odbędzie się jutro (13.02) o godzinie 18:00 w Empiku znajdującym się na terenie Silesia City Center w Katowicach.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Sejf ze sztabkami złota odkryto w Sosnowcu! To nie wszystko, co w nim było! [WIDEO]

Knurów: Rozkładające się włoki pod A1. Makabryczne znalezisko w stawie Moczury

Spalarnia Metropolitalna jak gorący ziemniak w GZM? Specjalna spółka na razie nie powstała

źródło: Czwarta Strona, www.twojezaglebie.pl, Facebook - Przemysław Żarski - autor, 
Facebook Next Wink

autor: Bartosz Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close