AlarmRegionWiadomość dnia

Sejf ze sztabkami złota odkryto w Sosnowcu! To nie wszystko, co w nim było! [WIDEO]

Co za odkrycie! W Sosnowcu w lodówce odkryto sejf a w nim sztabki złota! Samo odkrycie już robi wrażenie – ale to tylko przygrywka do tego, co było w środku!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Sejf w lodówce to odkrycie dokonane nie przez archeologów, a policjantów z Sosnowca. Namierzyli młodego mężczyznę, który – jak się okazało – w zajmowanych przez siebie pomieszczeniach miał łącznie blisko 2,5 kg narkotyków. Ale narkotyki to nie jedyne, co znaleziono. Okazało się bowiem, że w lodówce ukrył sejf, a w nim, oprócz narkotyków, przechowywał także sztabki złota i kolekcjonerskie monety.

Sejf w lodówce to odkrycie dokonane nie przez archeologów, a policjantów z Sosnowca. Namierzyli młodego mężczyznę, który - jak się okazało - w zajmowanych przez siebie pomieszczeniach miał łącznie blisko 2,5 kg narkotyków (fot.KMP Sosnowiec)
Sejf w lodówce to odkrycie dokonane nie przez archeologów, a policjantów z Sosnowca. Namierzyli młodego mężczyznę, który – jak się okazało – w zajmowanych przez siebie pomieszczeniach miał łącznie blisko 2,5 kg narkotyków (fot.KMP Sosnowiec)

Policjanci wiedzieli, że 26-latek może mieć znaczne ilości narkotyków. Ponadto w przeszłości był już wielokrotnie karany za ich posiadanie. Kiedy mundurowi zatrzymali go jadącego samochodem, miał przy sobie zaledwie niewielkie ilości marihuany. Jednak kiedy stróże prawa weszli do zajmowanego przez niego garażu i mieszkania, okazało się, że zatrzymany w różnych miejscach ukrył blisko 2,5 kg narkotyków.

Kryminalni zabezpieczyli łącznie blisko 2 kg suszu marihuany i amfetaminę, której ilość wystarczyłaby do przygotowania ponad 4350 porcji narkotyku. We wnętrzu lodówki ustawionej w jednym z pomieszczeń mężczyzna ukrył sejf. Przechowywał w nim nie tylko narkotyki. Oprócz środków odurzających policjanci znaleźli w nim także wartościowe przedmioty: m.in. pieniądze, sztabki złota oraz wartościowe monety kolekcjonerskie.

Kryminalni zabezpieczyli łącznie blisko 2 kg suszu marihuany i amfetaminę, której ilość wystarczyłaby do przygotowania ponad 4350 porcji narkotyku (fot.KMP Sosnowiec)
Kryminalni zabezpieczyli łącznie blisko 2 kg suszu marihuany i amfetaminę, której ilość wystarczyłaby do przygotowania ponad 4350 porcji narkotyku (fot.KMP Sosnowiec)

Mienie o łącznej wartości ponad 22,5 tysiąca złotych zostało przez śledczych zabezpieczone na poczet przyszłych kar. Podczas przeszukania ujawniono również broń długą – co do legalności jej posiadania przez 26-latka wypowie się biegły.

Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo podejrzany może trafić do więzienia na 10 lat.

źródło: KMP Sosnowiec
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Trzecia ofiara śmiertelna tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej! Kawał dachu uderzył w narciarzy!

Sosnowiec: 11-latek zmarł w domu dziecka. Prokuratura wyjaśnia, jak do tego doszło

Nowe przepisy dla tych, którzy chcą wziąć ślub kościelny!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close