AlarmKrajRegion

Budka uderza w Ziobrę! „Ten człowiek śmie mówić o honorze?!”

Ślaski kandydat do sejmu z ramienia Koalicji Obywatelskiej Borys Budka uderza ostro w Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. „Nie ma granic hipokryzji, których Ziobro by nie przekroczył” – pisze Budka na swoim Facebooku.

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Konflikt między wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej a politykiem PiS zaostrza się. Tym razem Borys Budka zareagował na słowa, które Zbigniew Ziobro skierował do byłego prezesa Sądu Najwyższego prof. Adama Strzembosza. Jak informuje Wirtualna Polska Ziobro powiedział do profesora, komentując jego obecność na antyrządowych protestach:

Złożył takie solenne zobowiązanie wobec Polaków, że on gwarantuje, że środowisko sędziowskie samo się oczyści. Człowiek honoru wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a przynajmniej się z nich rozlicza. Pytam więc pana profesora, czy pan się rozliczył z tego zobowiązania – mówił polityk.

Dziś Borys Budka zareagował na słowa Ministra Sprawiedliwości i napisał na swoim facebooku:

Ten człowiek śmie mówić o honorze?! I pouczać profesora Adama Strzembosza? A przecież to właśnie Ziobro na swojego zastępcę powołał sędziego Adama Krzyże, który, jak podaje Wikipedia, „w marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości. Wykonane wyroki zostały skasowane przez Sąd Najwyższy.” Nie ma granic hipokryzji, których Ziobro by nie przekroczył…

Przypomnijmy, że Borys Budka jest „jedynką” Koalicji Obywatelskiej z Katowic w wyborach do sejmu. Jego głównym rywalem będzie premier Mateusz Morawiecki.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W Katowicach śmierdzi i będzie śmierdzieć nadal?

Kolejne huczne urodziny w Gliwicach! Pani Mariannie życzymy 200 lat!

Co za zwyrodnialec!!! Rozdeptał trzy małe kotki, a ich matkę zadźgał nożem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close