RegionWiadomość dnia

To była prawdziwa rzeź. 5 mężczyzn z piłami mechanicznymi zatrzymanych pod Gliwicami

Policja zatrzymała 5 mężczyzn z piłami mechanicznymi. Zanim jednak wpadli, zdążyli z nich zrobić użytek

 

To była prawdziwa rzeź drzew. Po anonimowej informacji, dotyczącej wycinki starych drzew w Pilchowicach pod Gliwicami, w rejon ul. Trześniówka, pojechali policjanci. Na miejscu potwierdzili, że około 30 dębów i topoli zostało wyciętych. W pobliżu ciągników siodłowych i maszyn do załadunku policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn.

Wszystko miało miejsce we wtorek 22 stycznia około 14.00 w Pilchowicach. Policjanci z knurowskiego komisariatu zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 21 do 56 lat. Czterej zatrzymani mieszkańcy województwa opolskiego i jeden pilchowiczanin są podejrzani o udział w nielegalnej wycince i usiłowaniu kradzieży drzew z terenu należącego do gminy.

Na zlecenie knurowskich policjantów, opolscy śledczy przesłuchali już właściciela sprzętu, który miał zlecić prace drwalskie. Sprawa należy do rozwojowych. Samochody, dwie maszyny do załadunku oraz piły spalinowe, zabezpieczone zostały na czas prowadzenia postępowania. Sprawę prowadzą śledczy z Komisariatu Policji w Knurowie.(KMP Gliwice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close