RegionWiadomość dnia

Byle czego nie brał. Złodziej samochodów złapany w Zabrzu [ZDJĘCIA]

To był dość wybredny złodziej – może nie kradł rzadkich marek ale te chodliwe, z odsprzedażą część do których nie ma kłopotu. Zabrzańscy policjanci namierzyli samochodowego złodzieja i jego dziuplę. Jak policzyli mundurowi – zdążył ukraść samochody o wartości co najmniej 120 tys.zł!

 

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

W lipcu informowaliśmy o zlikwidowaniu przez policjantów „dziupli” samochodowej na terenie Zabrza. Zabrzańscy kryminalni wspólnie z policjantami zwalczającymi przestępczość samochodową z Wydziału Kryminalnego KWP w Katowicach odzyskali wtedy 4 skradzione samochody pochodzące z kradzieży oraz znaleźli kilkaset części samochodowych z celowo zatartymi numerami identyfikacyjnymi.

Teraz – kontynuując tę sprawę, policjanci namierzyli 39-latka. Zabrzańscy śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem trzech samochodów. Ford Mustang, Volkswagen Caddy i Volkswagen Sirocco o łącznej wartości blisko 120 tys. złotych zostały odzyskane. Zatrzymany mężczyzna był już wcześniej karany. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Biega z siekierą i widłami! Policja poszukuje chorego psychicznie mężczyzny

Nowy Marszałek Sejmu. Zobacz kto zastąpił Marka Kuchcińskiego

Polacy awansowali na IO w Tokio! Zobacz relację z meczu z Francją

Skandal w starostwie! Ktoś nagrywał urzędniczkę w toalecie!

Byle czego nie brał. Złodziej samochodów złapany w Zabrzu (fot.KMP Zabrze)
Byle czego nie brał. Złodziej samochodów złapany w Zabrzu (fot.KMP Zabrze)
źródło: KMP Zabrze
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close