Region

Bytom: 50-latek potrącony przez tramwaj. Policja szuka świadków

Bytomscy śledczy poszukują świadków potrącenia 50-latka. 4 marca br., ok. godz. 19.10 przy ul. Zabrzańskiej 30, doszło do potrącenia bytomianina przez tramwaj linii nr 9. Mężczyzna doznał urazu nogi. Bytomska policja prosi o kontakt świadków zdarzenia.

 

Śmierć pacjenta w męczarniach w Sosnowcu wstrząsnęła Polską!

4 marca br., około godziny 19.10 przy ulicy Zabrzańskiej 30, doszło do potrącenia 50-latka. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na bytomianina leżącego na torowisku najechał tramwaj linii nr 9, który chwilę wcześniej ruszył z przystanku tramwajowego w kierunku Zabrza. Pokrzywdzony doznał urazu nogi i trafił do szpitala. Teraz funkcjonariusze poszukują świadków wypadku. Okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśniają śledczy z bytomskiej komendy.

Świadków wypadku, policja prosi o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bytomiu telefonicznie pod numerem 32 388 82 00 lub osobiście z każdą jednostką policji.

 

źr. KMP Bytom

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close