RegionWiadomość dnia

Bytom: Dwójka pobitych dzieci w szpitalu. Aresztowano 43-letniego „opiekuna”

Domowa kłótnia w środku nocy w Bytomiu. Na miejsce przyjeżdża policyjny patrol. Mundurowym drzwi otworzył 10-letni chłopiec, a w mieszkaniu na funkcjonariuszy czekał już rozjuszony i pijany mężczyzna, który „opiekował” się trójką dzieci. Opiekował raczej niezbyt troskliwie jak wynika z policyjnej relacji – bo dwójka dzieci miała wyraźne ślady  pobicia.

 

 

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

Dyżurny bytomskiej policji otrzymał zgłoszenie o zakłóceniu spoczynku nocnego. Na miejsce udali się mundurowi z komisariatu III. Z mieszkania dochodziły odgłosy awantury oraz płacz dzieci. Wewnątrz policjanci zastali 43-letniego mężczyznę, który „opiekował” się dziećmi w wieku 10 i 9 lat oraz 8-miesięcznym niemowlakiem. Mężczyzna był silnie pobudzony, agresywny oraz pijany.

 

W trakcie interwencji do mieszkania wróciła 29-letnia matka, która również była pijana. Dwójka starszych dzieci posiadała widoczne obrażenia, świadczące o tym, że zostały pobite. O pomoc poproszono pracownika socjalnego. Cała trójka małoletnich trafiła na obserwację do szpitala.

 

Nieodpowiedzialna matka noc spędziła w izbie wytrzeźwień, natomiast mężczyzna został zatrzymany. 43-latkowi już przedstawiono zarzuty uszkodzenia ciała. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źr. KMP Bytom
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close