RegionSilesia Informacje

Bytom: koszmarny wypadek na obwodnicy. Ciężarówka przygniotła samochód! [ZDJĘCIA]

19:00: Jak poinformowała nas bytomska policja, miejsce wypadku jest już uporządkowane, policja i prokurator zakończyli czynności, a ruch samochodów w tym miejscu został przywrócony.

 

10:30: Do wypadku doszło około 7.30 na obwodnicy Bytomia na odcinku pomiędzy węzłami ul. Frenzla a ul. Celną. 31-letni kierujący samochodem ciężarowym, z niewyjaśnionych przyczyn przejechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fiatem, którym kierowała 28-letnia zabrzanka. Ciężarówka zjechała z nasypu przewracając się na bok i przygniatając osobówkę. Niestety, 28-letnia kobieta zginęła na miejscu. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin.

 

8:30: Do wypadku doszło przed godziną 8 na obwodnicy Bytomia przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Z nieustalonych na razie przyczyn, ciężarówka – przewożąca odpady – zjechała na przeciwny pas, przewróciła się i przygniotła samochód. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Dopiero ciężki sprzęt pozwoli podnieść ciężarówkę, która zmiażdżyła samochód. Na razie nie wiadomo, ile osób ucierpiało w wypadku.

 

Zamknięty jest odcinek obwodnicy pomiędzy ul. Frenzla a ul. Celną w Bytomiu. Na czas akcji policja przygotowała objazdy. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close