RegionWiadomość dnia

Bytom: Ludzkie szczątki przy cmentarzu! Same się przemieściły?!

Przy cmentarzu przy ulicy Piekarskiej w Bytomiu znaleziono ludzkie szczątki. Nie wiadomo, skąd się tam wzięły. I mimo, że sprawy nie bada agent Mulder z Archiwum X, to jedna z hipotez mówi, że… same się przemieściły!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉


Ludzkie szczątki odnalazł przy cmentarzu przy ul. Piekarskiej w Bytomiu przypadkowy przechodzień. Znajdowały się tuż przy zewnętrznej stronie muru ogradzającego cmentarz.

– Policjanci zakończyli na miejscu wykonywanie czynności. Taką informację otrzymaliśmy wczoraj późnym wieczorem, że tam prawdopodobnie znajdują się części szczątków ludzkich. Rzeczywiście, tę informację potwierdziliśmy, te szczątki zostały zabezpieczone. Na chwilę obecną wykonujemy dalsze czynności, których celem będzie przede wszystkim ustalenie tożsamości tej osoby – mówi mł. asp. Anna Lenkiewicz, KMP w Bytomiu.

 

Na razie nie wiadomo, czy kości należą do kobiety, czy mężczyzny. To mają wyjaśnić szczegółowe badania. Nie wiadomo również, w jaki sposób się tam znalazły. Niewykluczone, że kości pochodzą z cmentarza, a przemieściły się pod wpływem procesów geologicznych. To jednak tylko jedna z hipotez. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura.

autor:Paweł Jędrusik
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close