Region

Czeladź: Skatował bezdomnego. Mężczyzna walczy o życie

20-latek dotkliwie pobił 62-letniego bezdomnego. Napastnik zaatakował zupełnie bez powodu. Najpierw pobił starszego od siebie mężczyznę przed sklepem przy ul. Wojkowickiej, a chwilę później skatował go w pobliskim parku. Ofiara z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi walczy o życie w szpitalu.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w miniony piątek, około godziny 10.00 w Czeladzi przy ul. Wojkowickiej. 20-latek bez wyraźnego powodu zaatakował przebywającego przed sklepem 62-letniego mężczyznę, który nie posiadał stałego miejsca zamieszkania. Pobity bezdomny mężczyzna zdołał uciec do pobliskiego parku. Niestety jego oprawca nie miał zamiaru odpuścić i udał się za nim. Dalsza część dramatu 62-latka rozegrał się w pobliżu jednej z parkowych ławek, na której postanowił odpocząć. Napastnik dotkliwie go pobił.

Skatowany mężczyzna w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi. Aktualnie w stanie śpiączki farmakologicznej walczy o życie. Sprawca pobicia uciekł z miejsca przed przybyciem policjantów, których powiadomili naoczni świadkowie zdarzenia. Dla funkcjonariuszy z czeladzkiego komisariatu sprawa pobicia bezdomnego mężczyzny stała się priorytetowa. Bardzo szybko ustalili dane osobowe sprawcy oraz miejsca, w których może się on ukrywać. W niedzielne popołudnie w rejonie jednej z kryjówek, czeladzcy kryminalni zatrzymali 20-latka. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd i prokurator. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

 

źr. KPP Będzin

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close