RegionWiadomość dnia

Katowice, Sosnowiec: Rusza sezon korków i utrudnień na DK 86 i DK 94. Gdzie jeszcze postoimy?

Już do tej pory nie jeździło się najlepiej, a od teraz może być naprawdę „grubo”. Kierowcy zmuszeni są uzbroić się w cierpliwość. W Sosnowcu ruszyły prace związane z budową dwupoziomowego skrzyżowania DK94 z ulicą Długosza.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jest wyrok! Dożywocie za brutalne zabójstwo!


Zakończyły się już prace związane z wyburzaniem, a także z wycinką drzew. 18 czerwca wyłączone zostały wewnętrzne pasy drogi od wysokości stacji benzynowej do około 150 metrów przed samym skrzyżowaniem. Ponownie zwężenie zaczyna się około 150 metrów za skrzyżowaniem. Utrudnienia występują zarówno w kierunku Katowic jak i Krakowa.

Sygnalizacja świetlna ma funkcjonować bez zmian. Taka organizacja ruchu ma obowiązywać przez najbliższe trzy tygodnie.

 

Utrudnienia wystąpią także na ulicy Pszczyńskiej w Katowicach, czyli w ciągu DK 86. Na wysokości Giszowca drogowcy będą naprawiać nawierzchnię. Na odcinku od wiaduktu do węzła w Giszowcu wprowadzony ma być ruch wahadłowy.

Naprawiony został już pas z Tychów do Katowic, dzisiaj drogowcy przeniosą się na pas z Katowic do Tychów. By zmniejszyć uciążliwość dla kierowców zostaną przeprowadzone w nocy

 

autor: Sandra Hajduk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close