Region

Bytom: Zostałeś oszukany przez Agencję Usług Bankowych przy ul. Wrocławskiej 94? Zgłoś się na policję

Policjanci z II Komisariatu Policji w Bytomiu, poszukują osób pokrzywdzonych przez Agencję Usług Bankowych, która świadczy usługi finansowe przy ul. Wrocławskiej 94 w Bytomiu.

 

Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

Policja prowadzi sprawę, w której właścicielka agencji przyjmowała wpłaty pieniędzy najczęściej za czynsz, których następnie nie przekazywała do odbiorcy. W ten sposób działała na szkodę wielu pokrzywdzonych.

Policja prosi osoby, które dokonywały wpłat w Agencji Usług Bankowych w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 94 o zweryfikowanie, czy dokonane wpłaty trafiły do odbiorców.

Wszystkie osoby oszukane przez Agencję Usług Bankowych mieszczącą się w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 94, proszone są o zgłoszenie się do II Komisariatu w Bytomiu przy ul. Chrzanowskiego 1a, nr tel. 32 395 66 10, bądź do najbliższej jednostki policji 997,112.

 

źr. KMP Bytom

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close