KrajRegion

„Zabiję Cię, jak nie będzie ze mną, to już z nikim”. 30-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa swojej partnerki

Bił ją i kopał po całym ciele. Kiedy pokrzywdzona leżała na ziemi, chwycił za nóż kuchenny, zadał jej kilka ciosów, powodując poważne obrażenia ciała, po czym uciekł. Kobieta trafiła do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania 30-latka.

 

Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Warszawie. Policjantów zawiadomiła kobieta, która została pobita i zaatakowana nożem. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i ustalili okoliczności zajścia. Z ustaleń wynika policjantów wynika, że kobieta otworzyła drzwi już byłemu partnerowi, z którym rozstała się kilka dni wcześniej. Mężczyzna awanturował się i wykrzykiwał, że ją zabije i z nikim innym, oprócz niego, nie będzie.

30-latek Bił i kopał kobietę po całym ciele. Kiedy pokrzywdzona leżała na ziemi, chwycił za nóż kuchenny, zadał jej kilka ciosów, powodując poważne obrażenia ciała, po czym uciekł. Kobieta trafiła do szpitala, policjanci rozpoczęli poszukiwania 30-latka.

Tego samego dnia, funkcjonariusze zatrzymali Rafała K. podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego 30-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował o jego areszcie na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

źr. Komenda Stołeczna Policji

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close