KrajRegion

CAFE SILESIA: Nowy sposób kształcenia „Zwolnieni z teorii”

Dziś w programie o nowym sposobie kształcenia – „Zwolnieni z teorii”. W studio „Cafe Silesia” również twórcy programu „Kierunek Zdrowie TVS”.

 

W czwartkowym (31 stycznia) odcinku programu „Cafe Silesia” poznamy innowacyjny sposób kształcenia. Odwiedzą nas również twórcy programu „Kierunek Zdrowie”, by podzielić się wrażeniami zza kulis jego tworzenia.

Oglądaj program „Cafe Silesia” w każdy poniedziałek i czwartek o 16:35 na antenie TVS!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trojaczki z Rudy Śląskiej i parkowanie „na janusza”! Najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

Nauka bez teorii?

Dzisiejsi goście „Cafe Silesia” – Emilia Kaczmarek, Szymon Stencel i Wojciech Kołodziej – to uczniowie Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach. Opowiedzą o nowym sposobie kształcenia, uczenia i zdobywania doświadczenia, jakim jest platforma „Zwolnieni z teorii”.

Co zyskujemy, tworząc projekty na platformie „Zwolnieni z teorii”? Dowiemy się, jak działa ten ogólnopolski projekt dla uczniów szkół średnich i studentów, a również jakie są założenia tegorocznych projektów.

Chcesz poznać nowoczesny sposób rozwoju? Oglądaj „Cafe Silesia” dziś o 16:35!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kierunek Zdrowie: Przychodzą Wach i Najman do lekarza, czyli jak leczyć sportowe urazy?

Ludzie i ich choroby, czyli „Kierunek Zdrowie

18 stycznia w Warszawie zostały rozdane nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy dla Zdrowia. Redaktor i autor programu „Kierunek Zdrowie” – Maria Zawała została nagrodzona m.in. tytułem Dziennikarza Medycznego Roku 2018 (kategoria program telewizyjny). Dziś będzie z nami w studio „Cafe Silesia” wraz z kierownikiem produkcji programu Dominiką Bem.

O czym tak naprawdę jest program „Kierunek Zdrowie” Czy ludzie chcą żyć zdrowo? Od czego zależy nasze zdrowie i czy mamy na nie wpływ? Poznamy również historie zza kulis, dlatego bądźcie z nami dziś o 16:35 w TVS.

 

WIDZIAŁEŚ OSTATNI ODCINEK PROGRAMU?

Cafe Silesia: wydanie 24.01.2019

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close